Σάββατο, 16/12/2017

Ολοκληρώθηκε σήμερα Κυριακή 16 Φεβρουαρίου η δεύτερη φάση του 26ου Πρωταθλήματος Σκάκι

SKAKI 45Ολοκληρώθηκε σήμερα Κυριακή 16 Φεβρουαρίου η δεύτερη φάση του 26ου Πρωταθλήματος Σκάκι.

Οι μικροί και μεγάλοι αθλητές προσήλθαν στις 10 η ώρα στον χώρο του Κλειστού Γυμναστηρίου του Κολλεγίου Ρόδου και έπαιξαν 2 ή 3 γύρους ανάλογα με την τάξη τους.

Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

Νηπιαγωγείο:

Στράγκας Γεώργιος 4,5

Καλπακίδης Δαβίδ 4,5

Καλαντζόπουλος Αθανάσιος 2

Χαρίσης Δημήτρης 2

Κατσαράς Εμμανουήλ 1

Ζερβάς Νίκος 1

SKAKI 44Σχολικού

Στην πρώτη θέση ισοβάθμισαν οι Στράγκας Γεώργιος και Καλπακίδης Δαβίδ από το 3ο Δημοτικό Ιαλυσού και το 14ο Νηπιαγωγείο Ρόδου αντίστοιχα, με 4,5 πόντους .

Α΄Δημοτικού:

Γεωργίου Βασίλης 7

Πρέκας Νικήτας 5

Καστανάκης Σεβαστιανός 5

Στεργενάκη Νιόβη 5

Περγαντής Νικόλας 4

Γιακουμής Κωνσταντίνος 4

Καστρουνή Ειρήνη Μαρία 4

Διακίδη Δέσποινα 3,5

Βιτζηλαίος Εμμανουήλ 3,5

Καστανάκη Ελευθερία 3,5

Σταυριανάκης Αποστόλης 3,5

Ιωαννίδης Ιάκωβος 3

Νικολή Ειρήνη Χριστίνα 3

Ιγνατιάδου Μαρία 2,5

Αποστολάκης Νικόλαος 2

Καραμποϊκη Μαρία 2

Οικονόμου Χαρά 1,5

Λαουδίκος Θαρρενός 1

SKAKI 3Β΄Δημοτικού:

Ράμμος Ηλίας 6

Συμιακός Σταύρος 6

Νικολής Πρόδρομος 5

Διακίδης-Κώστας Τζώρτζης 5

Καλογύρου Χρύσανθος 5

Παροικάκης Εφραίμ 5

Παγώνης Αλέξανδρος 4,5

Ρούσος Θεμιστοκλής 4,5

Κριτσοτάκη Φαίη 4

Παπαδόπουλος Πέτρος 4

Παρίσης Νίκος 4

Ζαχαριάς Νίκος 4

Σαββιδάκη Μαρία 3,5

Ευθυμίου Αγάπη Γαβριέλα 3

Κατσαράς Γεώργιος 3

Χατζησταμάτης Γεώργιος 3

Κουκιά Ραφαέλα 3

SKAKI 7Κεφαλάς Χρήστος 3

Γρίβας Μιχαήλ 3

Κατσογριδάκης Γεώργιος 2,5

Αποστολάκης Γεώργιος 2,5

Παπαδημητρίου Εμμ. Πανορμίτης 2,5

Βασιλειάδης Ιάσονας 1

Δρακιού Γεώργιος 1

Χατζησταμάτη Μαρία 1

Γ Δημοτικού:

Ρούσος Αντώνιος 6

Διακοσταμάτης Μιχάλης 5

Πουλάκης

Στεφανίδης Στέφανος 5

Παπαδόπουλος Παντελής 5

Πάττας Χρήστος 5

Γεωργίου Νίκος 4

Οικονόμου Παναγιώτης 4

Σαββιδάκης Αντρέας 4

Καστρουνής Σέργιος 3

Αργύρης Γεώργιος 3

Καρρέρα Ζαπάτα Μαρτίνα 3

Μάτσης Κων/νοςΜιχαήλ 3

Λεβέντης Σταύρος 3

Σταματιάδης Γρηγόρης 3

Λώλου Εμμανουέλα 3

Κακογιάννη Μελία Σοφία 2

Λώλου Διάνθη 2

Διακίδης Κωνσταντίνος 1

Κολεζάκης Γιώργος 0

Δ΄ Δημοτικού:

Νάνεβ Νίκολας 6

Καλπακίδης Ντανιέλ 6

Κατσαδώρος Κωνσταντίνος 5

Μιχαήλ Σταύρος 5

Χατζησταματίου Εμμανουέλα 4

Τουβράς Γεώργιος 4

Δημητρίου Ρένος 4

Σαλπιγκτίδης Ηλίας 3

Ιγνατιάδου Παναγιώτα 3

Παπαγεωργίου Σάββας 3

Πιπίνος Γιώργος 3

Καλαϊτζή Σουζάνα 3

Παροικάκης Κωνσταντίνος 2

Κοέντας Άγγελος 2

Κουκιά Καθολική 2

Ε Δημοτικού:

Πουλάκης

Στεφανίδης Γεράσιμος 4

Ρούσος Σταμάτης 4

Τσιγάρος Ιωάννης 4

Κασλήογλου Σερχάν Σελαχατίν 3

Μανωλίτσης

Καλαφατάς Άγγελος 2

Κουσουρνάς Μιχαήλ 2

Μακρής Αθανάσιος 2

Κόνσολας Νικίας 1

Margarit Ρωξάνα 0

Φίλιππος Τσαμπίκος 3

Στ Δημοτικού:

Βενιός Ευάγγελος 4,5

Καρπαθάκης Ιωάννης 3,5

Βιτζηλαίου Φαίδρα 3,5

Παγώνης Δημήτρης 3,5

Λαζανάκης Αντώνης 2,5

Φτακλάκης Κωνσταντίνος 2,5

Φεϊζίδης Δημήτρης 2,5

Χατζησταματίου Σάββας 1,5

Παναγιωτόπουλος Ιωάννης 1

Γυμνάσιο:

Αλεβίζος Αθανάσιος 4,5

Φωτεινός Εμμανουήλ 3

Ζαχαριά Κατερίνα 3

Κολαϊνή Παντελίνα 3

Χαρακίδης Στέφανος 2,5

Μανιάς Γεώργιος 2

Νικολαϊδης Νικόλαος 1,5

Μυλωνάς Νίκος 1,5

Λύκειο:

Μαριεττάκης Γεώργιος 4

(Ο Μαριεττάκης Γεώργιος έπαιξε με το Γυμνάσιο αλλά βγαίνει σε ξεχωριστή κατάταξη).

SKAKI 4

 05 XRYSOXOEIO GRAMMATIKOU

 VASILARAS FINALE Monostilo2

02 JUNIORS CHOICE FINALE 2

BASILAKI W XRISTOUGENNA

08 GLYKO PSWMI pasxa 22 a

ELEHMONHTRIA EYXES

KATSOURAKHS LPG CNG

GIANNHS christmas PSHTOPWLEIO

BOLAS 16 MONOSTHLO

 STAVROY ELECTRONICS 2013 mikrh

KREATAGORA new FINAL