Δευτέρα, 17/06/2019

Τα εκλογικά τμήματα της Δημοτικής Ενότητας Πεταλούδων (Κρεμαστή, Παστίδα, Μαριτσά, Παραδείσι, Δαματριά, και Θεολόγος)

ekloges 2

291o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

291o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΑΓΚΑΛΛΙΟΥ ΑΟΥΡΕΛ όνομα πατέρα ΣΚΕΛΚΙΜ

2) ΑΡΕΣΤΗ ΑΡΓΥΡΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΑΜΑΛΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

2) ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

292o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΖΕΡΕΜΕ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΚΑΛΙΟΖΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

4) ΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗΣ

292o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΔΡΑΚΟΚΑΡΔΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4) ΚΑΡΟΦΤΗ ΑΣΤΡΙΝΤ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

2) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

293o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΑΤΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΚΟΝΟΜΙ ΛΕΑΝΤΡΟΣ όνομα πατέρα ΘΑΝΑΣΗΣ

4) ΚΟΡΔΙΝΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΚΛΩΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

293o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΛΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΟΝΟΜΗ ΕΝΚΕΛΕΝΤΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΛ

3) ΚΟΥΚΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

4) ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΛΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2) ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

294o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΜΑΤΣΗ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΜΙΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΠ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΚΩΒΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

294o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΡΟΝΓΚΟ ΛΙΛΙΑΝΑ όνομα πατέρα ΘΑΝΑΣ

2) ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΛΕΡΙΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΜΗΛΙΕΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΛΑΟΥ ΔΑΝΑΗ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

295o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΜΟΥΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

2) ΜΟΥΡΑΤΙ ΖΕΝΑΙΝΤΑ όνομα πατέρα ΑΡΜΠΕΝ

3) ΝΙΚΔΗΜΑ ΓΙΟΝΙΝΤΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΗΣ

4) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΜΠΑΡΔΑΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

295o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

2) ΜΠΟΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΓΑΠΗΤΟΣ

3) ΜΠΟΥΤΣΚΑ ΒΑΣΙΛ όνομα πατέρα ΡΑΚΟΥ

4) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΟΥΤΣΟ ΑΡΤΟΥΡ όνομα πατέρα ΕΜΙΝ

2) ΜΠΟΥΤΣΚΑ ΜΠΛΕΝΤΑΡ όνομα πατέρα ΠΑΝΤΕΛΗ

296o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟ Σ

2) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

4) ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΟΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

296o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

2) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΣΚΟΤΣΑΦΑΒΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΠΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

297o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΣΤΕΡΓΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΥΜΕΩΝ

3)ΤΕΧΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4)ΤΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

2) ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

297o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΤΑΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

3) ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΚΑΛΟΥΔΗΣ

4) ΤΟΥΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

2) ΤΕΡΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΧΑΡΗΣ

298o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ όνομα πατέρα ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

2) ΦΤΑΚΛΑ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

298o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΤΣΟΜΕΝΙ ΑΡΤΑΝ όνομα πατέρα ΛΑΖΑΡ

2) ΦΕΣΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΦΤΑΚΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4) ΧΡΥΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΟΜΕΝΙ ΑΝΤΡΙΑΝ όνομα πατέρα ΖΟΙ

2) ΤΣΟΜΕΝΙ ΡΕΝΑΛΝΤΟ όνομα πατέρα ΑΝΤΡΙΑΝ

299o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΔΑΜΑΤΡΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

2) ΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4) ΚΑΚΕΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΗΔΙΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

299o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΔΑΜΑΤΡΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΗΜΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

300o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΛΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ όνομα πατέρα ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

4) ΚΟΥΡΠΑ ΑΡΓΥΡΩ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

300o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2) ΓΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΤΣΙΔΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

301o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Τακτικοί

1) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗΣ

2) ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

3) ΤΣΑΛΟΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΑΝΟΥΕΛΕ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΟΥΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

301o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΣΑΡΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

3) ΦΕΚΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗΣ

2) ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

302o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΓΙΑΝΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΠΕΛΑΓΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

302o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΖΕΡΒΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΡΚΟΥΛΗ ΝΟΜΙΚΗ όνομα πατέρα ΜΑΡΚΟΣ

2) ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

303o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3) ΛΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΛΑΖΑΡΟΣ

4) ΜΑΛΩΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΩΣΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

303o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΡΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΕΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΚΟΣΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΚΩΣΤΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΡΤΣΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

304o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2) ΜΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΠΑΣΑΛΗ ΑΘΗΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΑΚΑΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΘΥΜΙΟΣ

304o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΜΠΑΚΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

2) ΜΠΙΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3) ΞΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΚΟΚΟΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΕΓΑΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΜΠΑΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

305o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΦΕΓΓΑΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΦΥΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΙΚΚΗ ΕΥΦΗΜΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΦΥΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

305o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΤΣΕΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΦΩΤΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

4) ΦΩΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2) ΤΣΕΛΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

306o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3) ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΔΑΜΑΤΡΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

306o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

3) ΑΤΖΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ όνομα πατέρα ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4) ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

307o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

4) ΚΑΝΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

2) ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

307o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

3) ΚΑΛΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΖΙΩΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΘΑΝΑΣΗΣ

2) ΚΑΡΑΒΑΙΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

308o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

2) ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3) ΜΑΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΜΟΣΚΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

308o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΚΥΡΙΑΚΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΜΑΝΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΜΑΡΤΗΣ

4) ΜΟΣΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΛΕΜΟΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

309o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ όνομα πατέρα ΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ

2) ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΠΑΡΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΔΑΜΙΑΝΟΣ

2) ΜΠΟΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

309o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΑΝΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΠΑΝΑΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΠΑΡΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΛΟΝΤΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

310o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΕΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΣΕΙΡΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4) ΤΖΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ όνομα πατέρα ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΡΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΚΑΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

310o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3) ΠΟΤΣΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΣΑΡΙΚΑ ΖΑΦΕΙΡΑ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

311o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΤΣΑΛΜΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

2) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΟΥΒΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΚΑΛΕΤΟΣ

2) ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

311o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΦΙΡΟΓΛΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ όνομα πατέρα ΜΕΤΑΞΑΣ

2) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΑ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

312o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2) ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΚΑΝΔΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΖΑΧΑΡΙΑΣ

4) ΚΑΝΔΥΛΑΚΗ ΖΑΜΠΕΤΤΑ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

312o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

313o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΛΙΑΠΑΡΙΝΟΥ ΣΤΑΛΑΚΤΗ όνομα πατέρα

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΛΛΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΛΕΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

313o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΚΟΣΜΑΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΟΥΛΛΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΚΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΜΑΛΑΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΚΚΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΟΥΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

314o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΝΙΚΗ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3) ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΠΑΤΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΟΣΧΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

314o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΟΣΧΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

3) ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΠΑΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΟΣΧΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

315o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΣΑΡΛΟΤΤΕ όνομα πατέρα ΧΑΝΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ

4) ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1)ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

315o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β' ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΣΟΥΛΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗΣ

3) ΦΥΣΤΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΑΒΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΤΣΑΠΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

BOLAS 16 MONOSTHLO

STAVROY ELECTRONICS 2013 mikrh

 

 

 

 

 

-

 

 

KREATAGORA new FINAL