Τρίτη, 21/11/2017

Πολύς κόσμος στον Πανορμίτη, παρακολούθησε τις θρησκευτικές, πολιτιστικές και αθλητικές εκδηλώσεις ** Εντυπωσίασε και πάλι ο Μιχάλης Χατζηιωάννου

PANORMITHS EIKONA 33

Με μεγάλη επιτυχία, αλλά και με την προσέλευση αρκετού κόσμου, πραγματοποιήθηκαν χθες οι θρησκευτικές - πολιτιστικές και

αθλητικές εκδηλώσεις που γίνονται κάθε χρόνο στον Πανορμίτη με την ευκαιρία της Ανάμνησης του Θαύματος του Αρχαγγέλου Μιχαήλ στις Χωναίς. Μια γιορτή, που ίσως λίγοι να γνωρίζουν, και φυσικά τον λόγο που γίνονται οι πολύ ενδιαφέρουσες εκδηλώσεις που πραγματοποιούνται στην Ιερά Μονή του Πανορμίτη (σχετικά γράψαμε τις προηγούμενες ημέρες).

XATZHIWANNOU MIXALHS o

Στις αθλητικές, λοιπόν, εκδηλώσεις που έγιναν, το "καμάρι" του νησιού, ο μαραθωνοδρόμος Μιχάλης Χατζηιωάννου, κατάφερε γι΄ άλλη μια φορά να εντυπωσιάσει, και βέβαια να κατακτήσει την πρώτη θέση, κάνοντας ένα εκπληκτικό ρεκόρ στη διαδρομή από Σύμη προς Πανορμίτη. 

(Ευχαριστούμε θερμά τον κ. Βασίλη Κωνσταντινίδη, για την πολύτιμη βοήθειά του στη συγκέντρωση των αποτελεσμάτων και τους χρόνους που έφεραν οι συμμετέχοντες στους αγώνες) 

PANORMITHS 222

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

A/A ΟΝΑΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ος  1.20.27
2 YASAR ISMET DEMIROZ 2ος 1.22.06
3 ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ος 1.30.42
4 AYDIN AYGUN 4ος 1.31.23
5 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5ος 1.31.23
6 ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 6ος 1.37.22
7 ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 7ος  1.45.03
8 ΟΥΡΑΝΙΑ ΡΕΜΠΟΥΛΗ 7η  1.45.03
9 ΒΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ος 1.46.30
10 ΓΚΡΑΖΑΝ ΑΛΕΝ 9ος 1.48.54
11 ΤΣΟΜΑΚΟΣ ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ 10ος 1.54.03
12 ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11ος 2.05.01
13 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ος 2.06.21
14 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 13η 2.15.13
15 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ 13ος 2.15.13
16 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος 3.15.07
17 ΚΙΛΑΣΙΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 14ος 3.15.07
18 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ 14η 3.15.07
     
     

   Κατηγορία   1953- 1962  (55-64)

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ
2 ΚΙΛΑΣΙΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ
  ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΜΑΖΙ  


         
ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 1963-72  (45-54)

A/A ΟΝΑΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 AYDIN AYGUN 1Ος
2 ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 2Ος
3 ΒΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3Ος
4 ΓΚΡΑΖΑΝ ΑΛΕΝ 4Ος
5 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ 5Ος  

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 1983-99 (18-34)

A/A ΟΝΑΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ος
2 YASAR ISMET DEMIROZ 2 ος
3 ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3 ος
4 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4 ος
5 ΜΟΥΡΓΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 5 ος
6 ΤΣΟΜΑΚΟΣ ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ 6 ος
7 ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 7 ος


Κατηγορία ΑΜΕΑ

1ος  ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

A/A ΟΝΑΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1η
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
3 ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΙΡΗ 3η


AGWNES PANORMITH oo 

         AGWNES PANORMITH o                                

 

 

 

 

 

 GOLD SILVER

 VASILARAS FINALE Monostilo2

STAVROY ELECTRONICS 2013 mikrh

BOLAS 16 MONOSTHLO

KREATAGORA new FINAL